KONST / Litografier / Litografi 16086383
nr 1608 6383
Litografi
Hans Alfredsson. Signerad, daterad -81, "Jag sitter så mjuk på världen", oramat löst blad. Bladets mått: 42x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:20:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)